UAB Norlida

transporto paslaugų ekspertai

Apie įmonę

UAB NORLIDA – transporto ir logistikos įmonė, teikianti krovinių pervežimo paslaugas tarptautiniu mąstu. Įmonėje naudojami tik „Euro 6” standartus atitinkantys vilkikai, puspriekabės vos 1-3 metų senumo, o jų vairuotojai tikri profesionalai, kai kurie savo darbą dirbantys jau 20 metų. UAB NORLIDA turi šiukšlių vežimo licencijas Vakarų Europoje, taip pat, įmonėje dirba vairuotojai, turintys ADR licenzijas ir galintys tinkamai transportuoti pavojingus krovinius. Specialiai tokiems kroviniams paruošti vilkikai su ADR komplektacija. 

Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse

NORLIDOS istorija

Įmonę įkūręs Daivydas Virketis dar būdamas 18 metų suprato, jog turi ypatingą pašaukimą vairuoti sunkiąsias transporto priemones. Patirtis visose transporto įmonės sferose – nuo vairuotojo, iki buhalterio ar vadovo, bei didžiulis atsidavimas ir darbštumas jam padėjo įkurti ir išlaikyti dabar jau puikiai žinomą tarptautinio transporto įmonę. UAB NORLIDA savo kelią pradėjo dar 2014-aisiais metais ir iki šiol sėkmingai vysto bei plečia savo veiklą. 

Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokiose šalyse dirba Jūsų įmonė?

  Vokietija, Prancūzija, Beneliuksas (Belgija, Olandija, Liuksemburgas), Danija, Norvegija, Švedija, Suomija, Austrija, Čekija, Slovakija, Italija, Ispanija, Lenkija, Lietuva.

 • Kokias licencijas turite?

  Visi vilkikai atitinka euro 6 standartus. Įmonė turi šiukšlių vežimo licenciją Vakarų Europoje. Vairuotojai turi ADR pažymėjimus ir gali gabenti pavojingus krovinius. 

 • Kas Jūsų klientai?

  Mūsų klientai LKW WAKTER, ZUGVOGEL SPEDITIONS GMBH, DP WORLD, UAB TRANSAIMAS.

 • Ar vežate pavojingus krovinius?

  Taip, įmonės vilkikai yra su ADR komplektacijomis, o vairuotojai turi ADR pažymėjimus ir gali be problemų vežti pavojingus krovinius.

 • Kaip susisiekti su Jumis? Kokie Jūsų kontaktai?

  UAB Norlida ofisas įsikūręs Montuotojų g. 2, Mažeikiai
  Skambučių laukiame telefonu +370 676 35241
  Laiškų laukiame elektroniniu paštu daivydas@norlida.lt

Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse
Norlida - Transporto paslaugos Europos šalyse

Transporto paslaugos Europos šalyse

 

Trumpai apie tai, kas gi yra tos transporto paslaugos? UAB Norlida teikia krovinių transporto paslaugas iš taško A į tašką B, naudojant modernius, Euro 6 standartus atitinkančius sunkvežimius, kuriuos vairuoja patyrę, ilgametę patirtį turintys vairuotojai. Turėdami profesionalią komandą, galime garantuoti, kad transporto paslaugos bus atliktos laikantis visų kokybės bei saugumo reikalavimų. Jūsų krovinys pasieks savo tikslą operatyviai bei sklandžiai, laikantis visų pristatymo terminų.

Mūsų įmonės tarptautinės transporto paslaugos šiuo metu teikiamos šiose Europos šalyse: Vokietija, Prancūzija, Beneliuksas (Belgija, Olandija, Liuksemburgas), Danija, Norvegija, Švedija, Suomija, Austrija, Čekija, Slovakija, Italija, Ispanija, Lenkija, Lietuva.

Be jokių problemų transportuosime bet kokio tipo krovinį. Standartinį, nestandartinį, sunkiasvorį, pavojingą ar kitą. Kviečiame susisiekti su mumis, jei turite klausimų dėl krovinio tipo, jo pervežimo galimybių bei kaštų.

 • Skaityti daugiau

  Taip pat, teikiamos ir pavojingų krovinių transporto paslaugos. Turime vilkikus su ADR komplektacija, o mūsų vairuotojai – ADR pažymėjimų turėtojai. Kokie gali būti pavojingi (ADR) kroviniai? Jų klasifikacija:

  1. Sprogiosios medžiagos ir gaminiai
  2. Dujos
  3. Degiosios skystosios medžiagos
  4. Degiosios kietosios medžiagos
  5. Oksiduojančios medžiagos
  6. Toksiškos medžiagos
  7. Radioaktyvios medžiagos
  8. Ėdžiosios medžiagos
  9. Kitos pavojingos medžiagos

  Mūsų įmonėje dirbantys transporto paslaugų ir logistikos profesionalai mielai pakonsultuos Jus įvairiais krovinių gabenimo klausimais. Suteiksime itin naudingos informacijos apie reikalingus dokumentus, kad Jūsų krovinys be jokių problemų ar trikdžių galėtų keliauti į pasirinktą lokaciją.

  Transporto paslaugos yra itin svarbi verslo dalis. Teisingi logistiniai sprendimai daro didelę įtaką įmonės sėkmei, naudingų komunikacijos tinklų užmezgimui bei prestižui. Patikimas transporto paslaugų tiekėjas garantuoja ne tik operatyvius, pagal planą įvykdytus pervežimus, bet ir padeda sutvirtinti ryšius tarp krovinio tiekėjo bei gavėjo. Tapkite partneriais su UAB Norlida ir patikėkite mums savo svarbiausius krovinius! Ilgametė ne tik įmonės vadovų, transporto vadybininkų, bet ir vilkikų vairuotojų patirtis, garantuos be priekaištų suteiktas paslaugas.

  Kokios transporto paslaugos siūlomos?

  • Dokumentų paruošimas. Bet kokio tipo kroviniai privalo turėti atitinkamus dokumentus, kad sklandžiai pasiektų savo kelionės tikslą. UAB Norlida specialistai suteiks teisinę informaciją apie reikiamus dokumentui būtent Jūsų gabenamam kroviniui.
  • Nestandartinių krovinių tarptautinės transporto paslaugos. Gabename nestandartinius, stambiagabaričius, pavojingus ir kitus krovinius. Mūsų vilkikai turi ADR komplektacijas, o vairuotojai – ADR pažymėjimus. Kiekviena šalis turi savo taisykles ir tam tikrus ribojimus pavojingiems kroviniams, tad maloniai kviečiame pasikonsultuoti su mumis. Suteiksime informaciją apie Jūsų krovinio tipui reikalingus dokumentus.
  • Įprastų krovinių tarptautinės transporto paslaugos. Gabename standartinius, ypatingų pažymėjimų nereikalaujančius krovinius įvairiose Europos šalyse.

  Operatyvus ir kruopštus krovinių pervežimas yra mūsų pašaukimas. Garantuojame profesionalų klientų aptarnavimą ir kokybiškai atliktą transporto gabenimo paslaugą. Parenkame patį geriausią kelionės maršrutą, tad sunkvežimis pasieks savo tikslą greitai ir be problemų.

  UAB Norlida – tai tarptautinių transporto paslaugų ekspertai, tad esame pasiryžę padėti Jums atsikratyti papildomo streso, organizuojant krovinio pervežimą. Tokiais svarbiais aspektais, kaip krovinio saugumas, krovinio kelionės organizavimas ir plano sudarymas, pasirūpinsime mes. Palikite visus šiuos įššūkius profesionalams.

  Operatyvumas yra mūsų svarbiausia savybė. Tai reiškia, kad visame kraustymo procese mes stengiamės pasiūlyti pačius greičiausius krovinio paruošimo variantus bei parenkame patį optimaliausią sausumos maršrutą vilkikui, gabensiančiam Jūsų krovinį. Punktualus krovinių pervežimas yra itin svarbus tiek krovinio siuntėjui, tiek gavėjui, tiek transportavimo paslaugą teikiančiai įmonei.

  Saugumas – tai dar vienas itin svarbus akcentas, kuriuo pasirūpins UAB Norlida. Būkite užtikrinti gabenamo krovinio saugumu visuose transportavimo etapuose. Naudojame tik modernius vilkikus, o darbuotojai yra apmokyti su kroviniai elgtis itin atsargiai. Suprantame, kad kiekvienas krovinys turi tiek finansinę, tiek moralinę svarbą klientui.

  Kokybiškas klientų aptarnavimas – nuolat tobulinamas, kad galėtume suteikti Jums ne tik kokybišką krovinio pervežimą, bet ir suteiktume Jums visą informaciją, atsakytume į absoliučiai visus Jums kilusius klausimus. Atsižvelgiame į užsakovo poreikius, palaikome nuolatinį kontaktą nuo pat paslaugos užsakymo, iki paslaugos įvykdymo. Visuomet laukiame Jūsų pastabų ar pasiūlymų – tobulėkime kartu!

  Reikalingas krovinių pervežimas iš vienos šalies į kitą?

  Ieškote, kas gali nugabenti pavojingą krovinį?

  Norite pasikonsultuoti transporto paslaugų klausimais?

  UAB Norlida ofisas įsikūręs Montuotojų g. 2, Mažeikiai
  Skambučių laukiame telefonu +370 676 35241
  Laiškų laukiame elektroniniu paštu daivydas@norlida.lt