Paslaugos

CARGOTEK teikiamų paslaugų aprašymas

Sunkvežimiai – viena svarbiausių logistikos grandžių. Jų priežiūra yra ypatingai svarbi, kad jais galima būtų teikti kokybiškas transporto paslaugas. CARGOTEK servisas teikia profesionalias paslaugas sunkvežimių profilaktinei priežiūrai ir gedimų nustatymui bei šalinimui.

Variklio, pavarų dėžės ir reduktoriaus alyvos keitimas

Važiuoklės diagnostika ir remontas

Stabdžių sistemos remontas

Sankabos sistemos remontas 

Padangų montavimas, balansavimas bei remontas

Elektronikos diagnostika bei remontas

Pneumatinės sistemos remontas

Kondicionierių pildymas bei remontas

Sunkvežiumių remontas Voketioje - Autovežių remontas voketijoje - Pagalba kelyje Voketijoje - Darbas servise Voketijoje
Sunkvežiumių remontas Voketioje - Autovežių remontas voketijoje - Pagalba kelyje Voketijoje - Darbas servise Voketijoje

Aušinimo sistemos remontas

Metalo suvirinimo darbai

Stiklų keitimas

Tentų remontas

Lengvi kėbulo darbai

Prekyba autodalimis

Kiti remonto darbai

Kodėl mes?

Operatyvus ir tikslingas sunkvežimių remontas

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Profesionali gedimų diagnostika bei jų šalinimas

Kontaktai - Sunkvežimių remontas Vokietijoje
Kontaktai - Sunkvežimių remontas Vokietijoje
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos

Klientų atsiliepimai

Norime Jums teikti pačias kokybiškiausias paslaugas, tad kviečiame palikti atsiliepimą apie mūsų paslaugas. Laukiame ir Jūsų pasiūlymų ar pastebėjimų. Galbūt trūksta kažkokios konkrečios paslaugos ir norėtumėte ją matyti mūsų servise? O gal esate ypatingai patenkinti mūsų aptarnavimu? Leiskite mums tobulėti kartu su Jumis!

Komanda


  Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos
  Sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos

  CARGOTEK siūlomas sunkvežimių remontas ir kitos paslaugos

   

  Sunkvežimių remontas – labai svarbi logistikos dalis, neabejotinai, su tuo sutiks tiek pervežimo paslaugų tiekėjai, tiek sunkvežimių vairuotojai. Rekomenduojame transporto priemones tikrinti profilaktiškai ir labai nuodugniai, kad išvengtumėte nemalonių situacijų kelyje. Juk ypatingai svarbu ne tik, kad sunkvežimis pasiektų nustatytą tašką, bet ir atvyktų laiku. Reguliari transporto priemonės priežiūra yra kiekvienos logistikos įmonės atsakomybė. Saugus vilkikas – saugus kelias!

  Tarp CARGOTEK teikiamų paslaugų – sunkvežimių remontas, autovežių remontas, techninė pagalba kelyje. Prie viso to, ilgųjų reisų vairuotojams siūlome atsipūsti mūsų įkurtoje vairuotojų poilsio zonoje. Mūsų servisą ir poilsio zoną rasite adresu Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle), Vokietijoje.

  • Skaityti daugiau

   Sunkvežimių remontas apima labai platų paslaugų diapazoną. Siūlome operatyvią transporto priemonės diagnostiką, gedimų nustatymą bei šalinimą. Važiuoklės remontas, stabdžių sistemos remontas, pneumatinės sistemos remontas, aušinimo sistemos remontas, kėbulo darbai, padangų montavimas, stiklų keitimas, sankabos sistemos remontas, elektros instaliacijos diagnostika bei remontas ir kiti darbai – Jūsų sunkvežimiui. Nuolatos tobulėjame, naudojame naujausią serviso įrangą, giliname savo žinias ir būtinai atsižvelgiame į klientų norus bei pastebėjimus.

   Šiek tiek apie populiariausius remonto tipus:

   • Sunkvežimio pavarų dėžės remontas. Gan kritinis gedimas, kurį pašalinti būtina kuo skubiau. Nesvarbu, ar pavarų dėžė mechaninė, ar automantinė – CARGOTEK pasirūpins, jog sunkvežimis į kelią išriedėtų tvarkinga pavarų dėže. Mechaninės pavarų dėžės remontas kiek paprastesnis ir pigiau atsieinantis, nei automatinės pavarų dėžės remontas. Pastebėjus menkiausią pavarų dėžės nukrypimą nuo normos, raginame kuo skubiau atvykti į servisą!
   • Sunkvežimio turbinos remontas. Jei pastebėjote, jog turbina ėmė skleisti dūmus, strigti ar skleisti neįprastus garsus, Jums reikalingas sunkvežimio remontas. Būtina išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių sugedo turbina ir jas pašalinti. Reguliariai keiskite variklio alyvą, taip užtikrindami tinkamą turbinos veikimą.
   • Sunkvežimio variklio remontas. Pasirūpinsime Jūsų sunkvežimio varikliu. Variklio remontas yra vienas sudėtingiausių ir daugiausiai atsieinančių serviso darbų. Rekomenduojame variklį remontuoti tik patikimame servise, kurio specializacija yra būtent sunkvežimių remontas. Tokiems darbams reikalingos itin patikimos rankos.
   • Sunkvežimio kuro sistemos remontas. Jei pastebėjote, jog sunkvežimis sunkiai užsiveda, naudoja neįprastai daug kuro, keistai svyruoja apsukos, greičiausiai turite problemą su kuro sistema. Nors, šiais laikais, moderniuose sunkvežimiuose ši sistema elektroninė ir itin pažangi, visvien kartais pasitaiko gedimų.
   • Sunkvežimio radiatoriaus remontas. Tam, kad variklis neperkaistų ir veiktų tinkamai – reikalingas radiatorius. Būtinai tikrinkite aušinimo skysčio lygį reguliariai! Jei pastebėjote aušinimo sistemos gedimą transporto priemonės skydelyje arba atkreipėte dėmesį, jog aušinimo skystis per greitai pasišalina iš sistemos, siūlome atvykti į servisą. Sunkvežimių remontas įvykdomas greičiau ir pigiau, jei pastebėję problemą atvykstate nedelsiant.
   • Sunkvežimio kondicionieriaus remontas. Nieko nėra blogiau už neveikiantį kondicionierių karštą vasaros dieną. Tinkamai veikiantis kondicionierius yra ypatingai svarbus bet kurio ilgųjų reisų vairuotojo gerovei. Problemos gali būti įvairios – užsikimšusi kondicionieriaus sistema, nepakankamas freono kiekis, korozija ar kurios nors dalies nusidėvėjimas.
   • Priekabų remontas. Priekaboms taip pat reikalinga reguliari techninė priežiūra. Atkreipkite dėmesį į priekabos stabdžių efektyvumą, ašių lygiagretumą. Saugiam keliui, priekaba turi būti idealiai subalansuota. CARGOTEK servise įvertiname priekabos stabilumą, atstatome ašių lygiagretumą, montuojame ir balansuojame padangas, patikriname stabdžių efektyvumą.
   • Autovežių remontas. Tokio tipo transporto priemonės remontas reikalauja specifinių žinių ir patyrusių specialistų. Patikėkite autovežio diagnostiką bei remontą profesionalams – CARGOTEK.
   • Pagalba kelyje. Siūlome techninę pagalbą! Pagalba kelyje teikiama visoje Europoje. Jei būtina, parekomenduosime, kas gali pasirūpinti sugedusio ar į avariją patekusio sunkvežimio transportavimu iki pat CARGOTEK serviso ir pasiūlysime vairuotojui atsipūsti mūsų poilsio zonoje.

   Žinoma, sunku aptarti visas teikiamas paslaugas, tad jei šiame aprašyme neradote būtent Jums tinkančio paslaugos – susisiekite su mumis. Sunkvežimių remontas, priekabų remontas ir autovežių remontas yra itin plačios sąvokos, tad greičiausiai paminėjome ne viską. CARGOTEK servise teikiame beveik visas įmanomas diagnostikos, remonto, profilaktikos paslaugas.

   Sunkvežimių remontas yra mūsų pašaukimas, stengiamės nuolatos tobulėti ir teikti tik pačias kokybiškiausias paslaugas savo klientams. Jei nortie sužinoti saugiau apie mūsų servise teikiamas paslaugas, serviso lokaciją ar turite kitų klausimų, mielai prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Suteiksime Jums visą reikalingą informaciją!

   Įvyko nenumatytas gedimas ar patekote į avariją ir Jums reikalinga techninė pagalba kelyje?

   Norite atlikti profilaktinį transporto priemonės patikrinimą prieš išriedant į kelią?

   Reikalingas sunkvežimio, priekabos ar autovežio remontas?

   CARGOTEK servisą rasite adresu Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle), Vokietija

   Skambučių laukiame telefonu +370 608 84000

   Laiškų laukiame elektroniniu paštu halle@cargotek.lt