Galerija

mūsų darbų galerija

CARGOTEK servise naudojama naujausia įranga padeda atlikti darbus tiksliau, greičiau ir kokybiškiau. Kvalifikuoti specialistai pasirūpins, kad galėtumėte tęsti sėkmingai kelionę.

Galerija vilkikų remonto paslaugos Voketijoje
Galerija vilkikų remonto paslaugos Voketijoje

Autovežių, priekabų bei vilkikų remonto paslaugos

 

Vilkikų remonto paslaugos – viena iš svarbiausių CARGOTEK teikiamų paslaugų. Taip pat, remontuojame priekabas bei autovežius. Atliekame profilaktinius patikrinimus bei reguliarias vilkiko aptarnavimo paslaugas, taip pat nustatome įvairiausius transporto priemonių gedimus ir juos operatyviai šaliname. Rekomenduojame vilkikus reguliariai tikrinti, taip užtikrinsite tiek krovinio, tiek vairuotojo ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Tarp CARGOTEK teikiamų paslaugų – vilkikų remonto paslaugos, autovežių remonto paslaugos, techninė pagalba kelyje visoje Europoje. Taip pat, esame įrengę modernią poilsio zoną, kurioje vairuotojai gali atsipūsti. Laukiame Jūsų atvykstant Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle), Vokietija.

 • Skaityti daugiau

  Vilkikų remonto paslaugos apima itin platų paslaugų spektrą, tačiau pabandysime išvardinti bent jau kelias, pačias svarbiausias ir populiariausias CARGOTEK siūlomas paslaugas. Žinoma, siūlome labai greitą ir tikslią Jūsų transporto priemonės gedimų diagnostiką. Gedimai nustatomi ir pašalinami kuo greičiau, kad galėtumėte kuo skubiau išriedėti atgal į kelią. Stabdžių sistemos remontas, važiuoklės remontas, padangų montavimas ir balansavimas, pneumatinės sistemos remontas, aušinimo sistemos remontas, elektros instaliacijos diagnostika ir remontas, įvairiausi kėbulo darbai, stiklų keitimas, sankabos sistemos remontas ir kiti darbai – tai kelios vilkikų remonto paslaugos, kurias mes teikiame. Mūsų servise naudojama pažangi ir moderni technika, o darbuotojai – profesionalūs ir nuolatos gilinantys savo žinias, kad galėtų suteikti pačias kokybiškiausias paslaugas Jums.

  Populiariausios vilkikų remonto paslaugos:

  • Vilkiko turbinos remontas. Stipriai dūminanti ar pašalinius, keistus garsus skleidžianti turbina praneša apie tai, kad metas apsilankyti servise. Tam, kad turbinos veikimas būtų ilgaamžiškesnis, būtinai reguliariai keiskite variklio alyvą
  • Vilkiko variklio remontas. Kaip žinia, variklio remontas yra daugiausiai laiko bei pinigų reikalaujantis remontas. CARGOTEK remontuoja tiek benzininius, tiek dyzelinius vilkikų variklius. Mūsų darbuotojai – profesionalai, tad variklio remontą tikrai galite patikėti mums. Diagnozuosime problemą ir pateiksime pačius optimaliausius problemos šalinimo būdus.
  • Vilkiko pavarų dėžės remontas. Vienas iš gedimų, kurį pastebėjus nereikėtų uždelsti. Pavarų dėžės būna automatinės arba mechaninės, mes pasirūpinsime abiemis tipais. Automatinė pavarų dėžė suteikia daugiau komforto vairuojant, tačiau jos remontas yra kiek ilgiau užtrunkantis ir brangesnis, nei mechaninės pavarų dėžės remontas.
  • Vilkiko kondicionieriaus remontas. Kondicionierius – itin svarbus vairuotojo komfortui! Nė vienas iš mūsų nenorėtų keliauti valandų valandas, ilgus atstumus su neveikiančiu kondicionieriumi. Kviečiame užsukti į CARGOTEK servisą, kur nustatysime, koks gedimas nulėmė, jog Jūsų kondicionierius nebeveikia. Priežasčių gali būti daug, nuo visiškai paprastų iki sudėtingų. Užsikimšusi sistema bei freono trūkumas dažniausiai pasitaikančios bėdos.
  • Vilkiko kuro sistemos remontas. Vilkikas „ryja“ daugiau kuro nei įprastai? O gal ėmė sunkiai užsivesti? Labai gali būti, jog turite problemų su kuro sistema. Būtina kuo greičiau diagnozuoti, kurioje kuro sistemos dalyje yra gedimas ir kuo skubiau jį pašalinti.
  • Vilkiko radiatoriaus remontas. Aušinimo skysčio lygis visuomet turėtų būti normos ribose, nepamirškite jo patikrinti. Tai labai svarbu tinkamam radiatoriaus veikimui. Radiatorius – svarbus tam, kad vilkiko variklis dirbtų tolygiai ir neperkaistų.
  • Priekabų remontas. Priekaboms itin svarbus tinkamas ašių lygiagretumas, stabdžių efektyvumas ir padangų balansas.
  • Autovežių remontas. Tokio tipo transporto priemonės remontas reikalauja specifinių žinių ir patyrusių meistrų – profesionalų. Patikėkite autovežio diagnostiką bei remontą mums.
  • Pagalba kelyje. Siūlome techninę pagalbą kelyje, kuri Jums teikiama visoje Europoje. Galime rekomenduoti partnerius, kurie pasirūpins sugedusio ar į avariją patekusio sunkvežimio transportavimu.

  Viršuje išvardintos tik kelios vilkikų remonto paslaugos. Teikiame jų daug daugiau, tad jei aprašymo neradote – susisiekite su mumis. Papasakokite apie savo transporto priemonės problemą kiek įmanoma detaliau, o mes pasiūlysime Jums patį geriausią sprendimą ir pateiksime preliminarią remonto kainą. CARGOTEK servise teikiamos praktiškai visos vilkikų remonto paslaugos, apie kurias galite pagalvoti.
  Vilkikų remontas yra mūsų „arkliukas“, nuolatos tobulėjame, klausome Jūsų pastebėjimų ar pasiūlymų, todėl žinome, kad teikiame Jums kokybiškas, visus Europos standartus atitinkančias paslaugas. Turite klausimų? Domina vilkikų remonto paslaugos? Norite išgirsti daugiau apie mūsų poilsio zoną tolimųjų reisų vairuotojams? Prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais. Suteiksime Jums visą reikalingą informaciją!

  Įvyko nenumatytas gedimas ar patekote į avariją ir Jums reikalinga techninė pagalba kelyje?

  Norite atlikti profilaktinį transporto priemonės patikrinimą prieš išriedant į kelią?

  Reikalingas sunkvežimio, priekabos ar autovežio remontas?

  CARGOTEK servisą rasite adresu Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle), Vokietija

  Skambučių laukiame telefonu +370 608 84000
  Laiškų laukiame elektroniniu paštu halle@cargotek.lt