Apie mus

CARGOTEK komanda

UAB Cargotek

CARGOTEK – modernias serviso paslaugas teikianti įmonė. Įvairių sunkvežimių, priekabų bei autovežių gedimų nustatymas ir šalinimas, profilaktiniai patikrinimai ir visapusė pagalba kelyje visoje Europoje! Ilgųjų reisų vairuotojams suteiksime galimybę pasinaudoti mūsų poilsio zona. 

Apie mus - Autovežių servisas Vokietijoje - Cargotek.lt
Apie mus - Autovežių servisas Vokietijoje - Cargotek.lt

Domina mūsų teikiamos paslaugos?

Domina profilaktinis sunkvežimio, autovežio ar priekabos patikrinimas? O gal reikia nustatyti bei pašalinti gedimą, kuris trukdo saugiai eksploatuoti Jūsų transporto priemonę? Reikalinga pagalba kelyje? 

SUSISIEKITE

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokiose šalyse dirba Jūsų įmonė?

  CARGOTEK servisas veikia Vokietijoje, adresu Zscherbener Landstraße 17. Tačiau pagalbą kelyje teikiame visoje Europoje. 

 • Kokias sunkvežimių remonto paslaugas teikiate?

  Teikiame beveik visas įmanomas sunkvežimių remonto paslaugas. Nuo paprasčiausio padangų montavimo ar balansavimo iki sudėtingo variklio remonto. 

 • Kiek kainuoja sunkvežimio remontas?

  Sunkvežimio remontas gali kainuoti nuo vos keliasdešimties eurų iki kelių tūkstančių. Kviečiame susisiekti su mumis ir nurodyti esamą problemą, tuomet pateiksime Jums preliminarią remonto kainą.

Sunkvežiumių remontas Voketioje - Autovežių remontas voketijoje - Pagalba kelyje Voketijoje - Darbas servise Voketijoje
Sunkvežiumių remontas Voketioje - Autovežių remontas voketijoje - Pagalba kelyje Voketijoje - Darbas servise Voketijoje

CARGOTEK priekabų, sunkvežimių ir autovežių servisas Vokietijoje

 

Kas mes esame? UAB Cargotek – tai modernias transporto priemonių serviso paslaugas teikianti įmonė. Sunkvežimių ir autovežių servisas Vokietijoje, įsikūręs adresu Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle) aptarnaus įvairių tipų vilkikus, autovežius bei priekabas. Atliekame profilaktinius patikrinimus bei patarnavimus, taip pat, nustatome transporto priemonių gedimus ir juos skubiai pašaliname. Čia pat, esame įrengę patogią, tolimųjų reisų vairuotojams skirtą, poilsio zoną. Papildomai teikiame pagalbą kelyje visoje Europoje. Esame ne tik vilkikų, bet ir priekabų bei autovežių remonto ekspertai.

Kaip kilo įdėja įsteigti UAB Cargotek? Įmonės įkūrėjas, Daivydas Virketis jau dešimtmetį vadovauja sėkmingai transporto paslaugų įmonei UAB Norlida. „Dirbant su logistika, sunkiuoju transportu, pastebėjome, jog yra didžiulis poreikis kokybiškam ir patikimam vilkikų aptarnavimui Vakarų Europoje, taip ir atsidarė mūsų pirmasis, CARGOTEK sunkvežimių servisas Vokietijoje“, – dalinasi Daivydas. Pačiam serviso įkūrėjui teko padirbėti tiek prie sunkvežimio vairo, tiek įmonės finansais, spręsti įvairius logistinius klausimus, tad galima drąsiai teigti, jog Daivydo pašaukimas yra logistika, transporto paslaugos ir sunkioji technika bei jos priežiūra. „Visada žavėjausi didelėmis mašinomis ir žemės ūkio technika. Teko dirbti Norvegijoje ir matyti vilkikus, grandinėmis riedančius į kalnus“, – prisimena Daivydas.

 • Skaityti daugiau

  Sunkvežimių servisas Vokietijoje, tai dar viena išsipildžiusi svajonė, kuri tikimąsi, jog džiugins visus serviso lankytojus. Stengiamės tobulėti, gilinti savo žinias bei įgūdžius. Mūsų servise naudojama nauja, moderni technika, darbas atliekamas itin kruopščiai, įsigilinant į kiekvieną smulkmeną. Tinkamai keliui paruoštas sunkvežimis yra ypatingai svarbi kiekvieno verslo dalis. Prižiūrėti vilkikai nugabens Jūsų krovinius sklandžiai, laiku ir šimtu procentų pagal planą. Saugumas – labai svarbus transporto paslaugų akcentas. Eksploatuodami tvarkingą transporto priemonę, Jūs apsaugote ne tik ja gabenamą krovinį, bet ir visus eismo dalyvius.

  Gyvename moderniais laikais, tad ne paslaptis, jog dauguma sunkvežimių turi daug elektronikos. CARGOTEK servise atliekame kompiuterinę diagnostiką, kuri yra pats patikimiausias būdas nustatyti elektronikos gedimus Jūsų transporto priemonėje. Tokio tipo diagnostika nurodo konkrečią problemą, todėl bėdos nustatymas tampa labai greitu. Kuo greičiau rasime problemą, tuo greičiau galėsime imtis veiksmų jai pašalinti. Nors, kompiuteriai tikrai tikslūs ir greiti, visvien labai svarbu ne tik operatyviai atlikta sunkvežimio diagnostika, bet ir žmogaus – mechaniko kokybiškai atliktas remontas. Mūsų servise dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai, kurie informatyviai pakonsultuos vilkikų remonto ar kitais klausimais.

  Kokias paslaugas teikia mūsų sunkvežimių servisas Vokietijoje? Tiesą pasakius, beveik visas įsivaizduojamas remonto paslaugas! Kai kurios iš populiariausių siūlomų paslaugų: elektronikos diagnostika bei gedimų šalinimas, važiuoklės remontas, sankabos remontas, stabdžių sistemos remontas, aušinimo sistemos remontas, padangų montavimas ir balansavimas, kondicionierių pildymas ir remontas, pneumatinės sistemos remontas, variklio, pavarų dėžės bei reduktoriaus alyvos keitimas, įvairūs metalo suvirinimo darbai, kėbulo darbai, stiklų keitimas, tentų remontas, prekyba autodalimis.

  CARGOTEK sunkvežimių servisas Vokietijoje rūpinasi ne tik vilkikais, taip pat aptarnaujame ir autovežius bei priekabas. Autovežiams siūlomos remonto paslaugos yra štai šios: hidraulinės sistemos remontas, sraigtų įvorių keitimas, hidrovariklių bei reduktorių keitimas, apsauginių autovežio tvorelių remontas, hidraulinių šlangų gamyba, kiti aktualūs remonto darbai. Jei tarp čia išvardintų paslaugų neradote to, ko ieškote, susisiekite su mumis. Suteiksime daugiau informacijos apie pilną mūsų paslaugų sąrašą.

  Dar viena paslauga, kurią siūlome – tai techninė pagalba kelyje, kurią teikiame visoje Europoje. Atvykstame į bet kurią Europos vietą, stengiamės nustatyti, kokia problema ištiko Jūsų vilkiką, autovežį ar priekabą. Problemą tvarkome vietoje, “čia ir dabar”, kad kuo greičiau galėtumėte toliau judėti savo kelionės tikslo link. 

  UAB Cargotek komanda nuolatos ieško pastiprinimo, tad jei esate sunkiosios technikos fanatas, kruopštus mechanikas ar domitės logistika, kviečiame susisiekti su mumis arba atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV). Sunkvežimių servisas Vokietijoje mielai į savo kolektyvą priims autoelektriką/-ę, serviso priėmėją bei remonto techniką/-ę (šaltkalvį/-ę).

  Įvyko nenumatytas gedimas ar patekote į avariją ir Jums reikalinga techninė pagalba kelyje?

  Norite atlikti profilaktinį transporto priemonės patikrinimą prieš išriedant į kelią?

  Reikalingas sunkvežimio, priekabos ar autovežio remontas?

  CARGOTEK servisą rasite adresu Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle), Vokietija
  Skambučių laukiame telefonu +370 608 84000
  Laiškų laukiame elektroniniu paštu halle@cargotek.lt