Pagalba kelyje visoje Europoje

Pagalba kelyje visoje Europoje
Pagalba kelyje visoje Europoje

Pagalba kelyje visoje Europoje – kodėl verta rinktis CARGOTEK?

 

Nutiko bėda ir Jums reikalinga techninė pagalba kelyje? Ne bėda, CARGOTEK komanda atvyks į bet kurią Europos vietą ir suteiks Jums visą įmanomą techninę pagalbą, o reikalui esant, rekomenduos, kas gali transportuoti sugedusią ar į avariją patekusią transporto priemonę į CARGOTEK servisą. Vairuotojui suteiksime galimybę apsistoti mūsų poilsio zonoje, kurioje galima išsiskalbti drabužius ar pamiegoti.

Sunkvežimiai dažniausiai veža svarbius krovinius, turi tam tikrą planą, kurio turi griežtai laikytis ir kada pristatyti krovinį. Tokiu atveju, bet koks gedimas ar nelaimingas atsitikimas gali stipriai sujaukti planus ir pakenkti krovinį transportuojančiai įmonei, prekių tiekėjams ir užsakovams, bei sunkvežimio, autovežio ar priekabos vairuotojui. Puiku, kai yra į ką kreiptis ir kuo pasikliauti nutikus nelaimei. Pagalba kelyje yra itin svarbus aspektas logistikoje, tiek dėl krovinių, tiek dėl žmonių saugumo. Sugedus transporto priemonei patiriama daug streso ir iššvaistoma daug laiko, tad problemą norisi išspręsti kuo sklandžiau ir greičiau.

Labai svarbu, jog sunkvežimiai, priekabos bei autovežiai būtų reguliariai tikrinami, laiku atliekami profilaktiniai aptarnavimai. Sugedus, visuomet padės techninė pagalba kelyje, tačiau juk būtų geriausia gedimo iš viso išvengti. Nuolatos tikrinkite, ar tinkamas uašinimo skysčio lygis, reguliariai keiskite variklio alyvą, bei tiesiog – pastebėję menkiausią neįprastumą, ar nukrypimą nuo normos, iš karto keliaukite į artimiausią servisą. Kuo greičiau pastebėsite problemą ir ją pašalinsite, tuo mažiau žalos ji padarys jūsų transporto priemonei. Tokius gedimus pašalinti lengviau, greičiau ir, žinoma, pigiau, nei įsisenėjusias bėdas.

Žinoma, ne visuomet dėl gedimo kalta transporto priemonės nepriežiūra. Kartais, natūralų, tam tikrų dalių nusidėvėjimą nuoširdžiai sunku pastebėti. Taip pat, gedimo ar avarijos priežastimi gali tapti ir oro sąlygos. Vairuotojai turėtų būti visuomet pavalgę, atsigėrę ir išsimiegoję. Pavargęs ir nedėmesingas vairuotojas kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams ir gali sukelti autoįvykį. Ilgųjų reisų vairuotojai dažnai keliauja valandų valandas, sustodami vos kelioms minutėms, kad suspėtų laiku pristatyti krovinį. Tačiau, prisiminkite, kad Jūsų bei aplinkinių sveikata ir gyvybė visuomet svarbiau už bet kokį Jūsų transportuojamą krovinį.

Sunkvežimis ėmė dūminti? Problemos su padangomis? Transporto priemonė neužsiveda? Įtariate, kad yra kritinis gedimas ir jaučiate, jog nesaugu toliau dalyvauti eisme? Patekote į autoįvykį?
Nesvarbu, kas nutiko Jūsų sunkvežimiui, priekabai ar autovežiui – būtinai skambinkite mums bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną! CARGOTEK techninė pagalba kelyje prieinama visą laiką.
Kokias paslaugas mes teikiame? Atvykstame į Jūsų nurodytą lokaciją, kiek įmanoma skubiau. Nustatome transporto priemonės problemą. Pašaliname problemą ir paleidžiame Jus atgal į kelią. Jei gedimo neįmanoma pašalinti, rekomenduojame partnerius, kurie padės Jums transportuoti sunkvežimį, priekabą ar autovežį į servisą.

CARGOTEK – tai modernias serviso paslaugas bei pagalbą kelyje teikianti įmonė. Įvairių sunkvežimių, priekabų bei autovežių gedimų nustatymas ir šalinimas kelyje bei servise, profilaktiniai transporto priemonių patikrinimai. Mums labai svarbus tinkamas klientų aptarnavimas, tad pasistengsime, kad jūsų sukvežimis, priekaba ar autovežis kuo sklandžiau ir greičiau sugrįžtu į kelią.

Niekuomet nesate susidūrę su gedimais kelyje? Nieko baisaus, svarbiausia, stenkitės išlikti ramūs, nestresuoti, įvertinti transporto priemonės būklę ir kiek kritinis yra jos gedimas. Kiek įmanoma, palikite transporto priemonę saugioje vietoje, kur netrukdote eismui ir nesukeliate pavojaus. Pagal kelių eismo taisykles, jei blokuojate važiuojamosios kelio dalies plotą, privalote apie tai informuoti įspėjamuoju trikampiu. Išlipus iš transporto priemonės, dėvėkite ryškiaspalvę liemenę. Tai būtina ne tik tamsiu paros metu, bet ir dieną. Jūsų saugumas, turi būti prioritetas numeris vienas. Trumpais punktais aprašysime, kaip reikėtų elgtis, nutikus netikėtam gedimui ar avarijai kelyje.
PATEKAU Į AVARIJĄ ARBA SUGEDO MANO SUNKVEŽIMIS – KĄ DABAR DARYTI?

1. Stenkitės nestresuoti ir, jei įmanoma, kuo saugiau pastatyti sunkvežimį ar autovežį.
2. Jei yra nukentėjusiųsjų – skubiai kvieskite greitąją pagalbą.
3. Pažymėkite įvykio vietą įspėjamuoju trikampiu ir dėvėkite šviesą atspindinčią, geltoną liemenę.
4. Skambinkite CARGOTEK, nurodydami, jog Jums reikalinga techninė pagalba kelyje.
5. Tiksliai nurodykite savo buvimo vietą.
6. Kiek įmanoma plačiau apibūdinkite transporto priemonės problemą.

Įvyko nenumatytas gedimas ar patekote į avariją ir Jums reikalinga techninė pagalba kelyje?
Norite atlikti profilaktinį transporto priemonės patikrinimą prieš išriedant į kelią?
Reikalingas sunkvežimio, priekabos ar autovežio remontas?
CARGOTEK servisą rasite adresu Zscherbener Landstraße 17, Halle (Salle), Vokietija
Skambučių laukiame telefonu +370 608 84000
Laiškų laukiame elektroniniu paštu halle@cargotek.lt

Kategorijos